BrushArt Face

make-up houbička mix barev

12×
BrushArt Face make-up houbička mix barev
BrushArt Face make-up houbička mix barev
make-up houbička mix barev

Kód: BRU0904 | Toto zboží není momentálně k dispozici
BrushArt Face
make-up houbička mix barev

Popis produktu BrushArt Face

Popis:
BrushArt Face make-up houbička zajistí bezchybné nanesení vašeho make-upu! Speciální tvar houbičky umožní jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci make-upu do všech záhybů obličeje. Díky tomu bude váš výsledný make-up vypadat jako od profesionála! Houbička BrushArt Face se pohodlně drží v ruce a je velice jemná k pleti.

Jak aplikovat:
Aplikujte make-up na houbičku a poté ho houbičkou lehce rozetřete po obličeji. Po použití houbičku properte ve vlažné mýdlové vodě.

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.