BrushArt Face Easy Blendhoubička na make-up

10×
BrushArt Face Easy Blend houbička na make-up
BrushArt Face Easy Blend houbička na make-up
Doprava zdarma
Nové
139

Kód: BRU03704 | Skladem
1
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu BrushArt Face Easy Blend

Dokonale nanesený make-up do všech záhybů tváře a bez šmouh vám zajistí make-up houbička BrushArt Drop. Tekutý i krémový make-up díky ní perfektně splyne s vaší pletí. Tvar kapky je ideální pro zapracování make-upu na větší plochy tváře, ale i do okolí nosu nebo pod oči. Stačí ho jen jednou vyzkoušet a hned pochopíte, proč na něj milovnice make-upu nedají dopustit.

Vlastnosti:

  • houbička pro rychlou a rovnoměrnou aplikaci make-upu
  • ideální pro tekuté a krémové konzistence
  • houbička je měkká a snadno se s ní manipuluje
  • je příjemná k pleti
  • rozměr: 5,5 cm × 3,5 cm

Materiál:

  • hydrofilní polyuretan

Jak používat:
Houbičku před každou aplikací namočte a poté vodu vyždímejte. Make-up aplikujte na tvář nebo přímo na houbičku a jemně vpracujte do pleti. Po každém použití namočte ve vlažné mýdlové vodě a nechte uschnout.

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.

Recenze BrushArt Face Easy Blend10