BrushArt Basic Pink

štětec na pudr

BrushArt Basic Pink štětec na pudr
BrushArt Basic Pink štětec na pudr
BrushArt Basic Pink štětec na pudr
BrushArt Basic Pink štětec na pudr
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: BRU1059 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
BrushArt Basic Pink
štětec na pudr | 199

Popis kosmetiky BrushArt Basic Pink

Popis:
Extra hustý široký štětec Brush Art Basic Pink byl navržený pro nanesení správného množství pudru rovnoměrně na tvář nebo tělo. Je vhodný pro aplikaci kompaktního i sypkého pudru, zároveň ho však můžete použít na rozjasňovač nebo bronzer. Skvělý pro vytvoření hladkého matného zakončení. 

Složení:

  • vlasy štětce jsou vyrobeny ze syntetických vláken

Typ pleti:
Vhodné i pro pleť, která je alergická na přírodní vlas.

Jak používat:
Naneste na pleť krouživými pohyby, začněte na čele a pokračujte po celém obličeji vždy směrem od středu ven. Pro sjednocenější vzhled nezapomeňte nanést na krk.

Jak pečovat o štětce BrushArt:
Pokud používáte štětce BrushArt každý den, doporučujeme je prát jednou týdně. Promněte štětce ve vlažné vodě spolu s jemným mýdlem nebo přípravku, který je pro tento účel určený. Snažte se vyhnout kovové části a rukojeti. Pokud je ve štětci usazený velmi odolný makeup, můžete k šamponu přidat sodu. Nechejte štětce chvíli namočené a poté je pod tekoucí vodou vymyjte, dokud nebude stékající voda úplně čistá. Zbylou vodu pak z vlasů štětce opatrně vymačkejte a vytvarujte vlasy do původního stavu. Nechejte přirozeně uschnout ve vodorovné nebo svislé poloze s vlákny směrem dolů. Správná péče prodlouží vašim štětcům jejich životnost a zaručí správné nanesení makeupu.  

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.