BrushArt Basic Pinkštětec na blending

BrushArt Basic Pink štětec na blending
BrushArt Basic Pink štětec na blending
štětec na blending

Kód: BRU1070 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Po zadání kódu Ona19 v košíku získáte slevu 10 % na veškerý sortiment kromě produktů v akci a ve výprodeji.
  • Popis produktu
  • Články
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu BrushArt Basic Pink

Popis:
Štětec na make-up BrushArt Basic Pink je určený na roztírání přechodů mezi jednotlivými barvami očních stínů nebo k aplikaci rozjasňovače směrem k obočí. Je vhodný i k nanášení očních stínů na větší plochy, aplikaci pudru na těžce dostupná místa na tváři a nebo k roztírání tekutého korektoru a zapudrování oblastí v očním okolí.

Složení:

  • vlasy štětce jsou vyrobeny ze syntetických vláken

Typ pleti:
Vhodné i pro pleť, která je alergická na přírodní vlas.

Jak používat:
Pokud budete chtít vytvořit efekt kouřových očí, nanášejte stíny krouživými pohyby, aby pigment lépe přilnul na víčko. Pokud naopak budete chtít vytvořit jemné přechody mezi barvami, roztírejte stíny na víčku ze strany na stranu.

Jak pečovat o štětce BrushArt:
Pokud používáte štětce BrushArt každý den, doporučujeme je prát jednou týdně. Promněte štětce ve vlažné vodě spolu s jemným mýdlem nebo v přípravku, který je pro tento účel určený. Snažte se vyhnout kovové části a rukojeti štětce. Pokud je ve štětci usazený velmi odolný makeup, můžete k šamponu přidat sodu. Nechejte štětce na krátkou chvíli namočit a poté je pod tekoucí vodou vymyjte, dokud nebude stékající voda úplně čistá. Zbylou vodu pak z vlasů štětce opatrně vymačkejte a znovu vytvarujte vlákna do původního stavu. Nechejte přirozeně uschnout ve vodorovné nebo svislé poloze s vlákny směrem dolů. Správná péče prodlouží vašim štětcům jejich životnost a zaručí správné nanesení makeupu.  

Napsali jsme o BrushArt Basic Pink
Články

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.

Recenze BrushArt Basic Pink