Bobbi Brown Creamy Concealer Kitkrémový duo korektor

1×
Bobbi Brown Creamy Concealer Kit krémový duo korektor
Bobbi Brown Creamy Concealer Kit krémový duo korektor
Doprava zdarma
odstín Sand 1,4 g
872

Kód: BBR0005 | 1 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 4. 2020

Popis produktu Bobbi Brown Creamy Concealer Kit
Vlastnosti

Popis:
Krémový korektor a fixační kompaktní pudr v jedné soupravě. Dokonale kryje a rozjasňuje tmavé kruhy pod očima. Hydratuje jemnou kůži kolem očí, pomáhá udržet ideální vlhkost pleti pro hladký vzhled téměř bez linek a drobných očních vrásek. Pudr korektor zafixuje pro dlouhotrvající krycí účinek.

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pleti.

Aplikace:
Nejdříve aplikujte krémový korektor na oční partie. Poté zafixujte pudrem.

Vlastnosti

Konzistence
stick
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
korekční

O značce Bobbi Brown

Tajemství krásy je prosté: „Buďte sama sebou.“ Tak zní slova make-up artistky Bobbi Brown, zakladatelky stejnojmenné značky prvotřídní dekorativní kosmetiky v přirozených odstínech.

Americká kosmetika Bobbi Brown se zrodila v 90. letech minulého století. V té době byly drogerie i kosmetické salony plné zářivě barevných, křiklavých a výrazných produktů. Bobbi Brown však postrádala přirozené líčení, které by ženskou krásu podtrhlo, aniž by ji zastínilo. Věřila, že ženy se chtějí cítit samy sebou i nalíčené – jen krásnější a sebevědomější. Roku 1991 tak spatřila světlo světa první kolekce 10 rtěnek Bobbi Brown, založených na béžových pigmentech.

Dnes pomáhá kosmetika Bobbi Brown cítit se skvěle ženám po celém světě a její maximálně přirozené make-upy, rtěnky v pleťových odstínech nebo jemné tvářenky se staly naprostým bestsellerem. Protože, jak prohlásila už samotná zakladatelka značky, díky správnému líčení se ženská krása stává mocným nástrojem.

Recenze Bobbi Brown Creamy Concealer Kit

tracking pixel