Přejít na hlavní obsah

Bobbi Brown

O značce Bobbi Brown

Tajemství krásy je prosté: buďte sama sebou. Tak zní slova Bobbi Brown, zakladatelky stejnojmenné americké značky, která je vyhlášená svou kvalitní dekorativní kosmetikou v přirozených odstínech.  

Kosmetika Bobbi Brown se zrodila v 90. letech. V té době byly drogerie i kosmetické salony plné zářivě barevných, křiklavých a výrazných produktů. Profesionální make-up artistka Bobbi Brown však postrádala přirozené líčení, které by podtrhlo ženskou krásu, aniž by ji zastínilo. Proto byla jen otázka času, kdy přijde Bobbi s vlastní značkou. Ta na sebe nenechala dlouho čekat a roku 1991 spatřila světlo světa první kolekce 10 rtěnek, založených na béžových pigmentech.

Vyzkoušejte přirozený Bobbi Brown make-up, rozjasňující Bobbi Brown korektor, kompaktní Bobbi Brown pudr nebo lehký Bobbi Brown BB cream. Velmi populární je také Bobbi Brown oční krém Extra Eye Repair Cream proti otokům a tmavým kruhům, Bobbi Brown řasenka pro extra objem Eye Opening Mascara nebo vitamínová báze pod make-up Bobbi Brown Face Care. Za pozornost stojí také Bobbi Brown bronzer nebo Bobbi Brown rtěnka Luxe Lip Color v široké škále odstínů.

celý text skrýt text