BiodermaPhotoderm Max Make-Up opalovací mléko pro intolerantní pokožku SPF 50+

Bioderma Photoderm Max Make-Up opalovací mléko pro intolerantní pokožku SPF 50+
Bioderma Photoderm Max Make-Up opalovací mléko pro intolerantní pokožku SPF 50+
Doprava zdarma
100 ml
545

Kód: BIR0777 | Skladem
1
Dárek pro vás
Výživný pěnivý gel pro velmi suchou citlivou a atopickou pokožku Bioderma Atoderm 500 ml získáte zdarma k nákupu téže značky nad 590 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Bioderma Photoderm Max Make-Up
Vlastnosti

Ochranný opalovací přípravek je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci.

Vlastnosti:

  • chrání kůži před UVA i UVB zářením
  • působí preventivně proti stárnutí pokožky
  • předchází vzniku alergických reakcí ze slunce
  • lehce se roztírá a nezanechává mastný film

Jak používat:
Aplikujte ochranné prostředky v dostatečném množství a opakovaně. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Kompletní složení:

LAMINARIA OCHROLEUCA-EXTRAKT, (4S)-2-METHYL-1,4,5,6-TETRAHYDROPYRIMIDIN-4-CARBONSÄURE, MANNITOL, GLYCEROL, TRIGLYCERIDE, MITTELKETTIGE, OCTOCRILEN, 2,2'-METHYLENBIS(6-(2H-BENZOTRIAZOL-2-YL)-4-(1,1,3,3-TETRAMETHYLBUTYL)PHENOL), AVOBENZON, 2,4-BIS[4-(2-ETHYLHEXYLOXY)-2-HYDROXYPHENYL]-6-(4-METHOXYPHENYL)-1,3,5-TRIAZIN Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Důležitá upozornění:

Aplikujte prostředek před zahájením slunění. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci.
Celý text

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
velmi vysoká ochrana (SPF 50+)

O značce Bioderma

Dermokosmetika Bioderma si zakládá na znalosti kůže a jejích biologických mechanismů. Tento vědecký přístup zaručuje takové složení produktů, které je přesně cíleno na různý typ nebo problém pleti. Kosmetika Bioderma neobsahuje dermatologicky závadné ingredience jako parabeny, ftaláty nebo formaldehydy. Složení všech produktů se skládá pouze z čistých aktivních ingrediencí, které se nachází v samotné kůži, a proto značka Bioderma zaručuje perfektní snášenlivost svých přípravků. Všechny produkty péče o pleť a pokožku prošly klinickými studiemi a vznikly za dohledu expertů z oborů dermatologie, alergologie a toxikologie.

Od svého vzniku v roce 1970 má značka na kontě několik patentů. Například micelární voda Bioderma Sensibio je vůbec první vzniklou čisticí vodou v historii a také se dodnes řadí mezi nejoblíbenější. Produktová řada Bioderma Sébium zase obsahuje patentovaný Fluidactiv komplex, jenž efektivně bojuje proti všem projevům mastné a problematické pleti.

V portfoliu značky naleznete promyšlenou péči o kůži celého těla. A co je důležité – Bioderma neposkytuje pouze dočasnou úlevu, ale řeší vždy přímo příčinu problému. Zajistěte dokonalou péči své pleti a pokožce i vy!

Recenze Bioderma Photoderm Max Make-Up