Bio-Detox

Značka Bio-Detox se zabývá dovozem a prodejem produktů, které zlepšují kondici a zdraví člověka. Vznikla v roce 2009, kdy se její zakladatelé rozhodli posílit možnost zakoupit si na českém trhu nepředražené bio produkty, které v západní Evropě byly již běžně k dostání. Navštívili vhodné dodavatele, provedli mnoho testů v českých laboratořích a vybrali z potravin ty nejlepší, které jsou kvalitní, zdravé a chutné.

Značka je založena na 100% důvěře stálých zákazníků, kteří se k nákupům těchto výrobků stále vracejí. V roce 2015 získala společnost českou certifikaci BIO. Výrobky prémiové kvality jako jsou aloe vera, bio arganový olej, kolostrum, kokosový olej, koloidní stříbro, mladý ječmen, náplasti na hubnutí nebo ostropestřec usnadňují a obohacují život lidí.

Společnost své výrobky neustále kontroluje a podrobuje je důkladným analýzám. Zajišťuje mikrobiologické rozbory, testy na těžké kovy i pesticidy, nutriční analýzy a senzorické i degustační zkoušky. Díky preciznímu zpracování a neustálé přísné kontrole jsou výrobky značky Bio-Detox jedny z nejlepších na českém trhu.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Bio-Detox.

Menu