Bio-Detox

Značka Bio-Detox se zabývá dovozem a prodejem produktů, které zlepšují kondici a zdraví člověka. Vznikla v roce 2009, kdy se její zakladatelé rozhodli posílit možnost zakoupit si na českém trhu nepředražené bio produkty, které v západní Evropě byly již běžně k dostání. Navštívili vhodné dodavatele, provedli mnoho testů v českých laboratořích a vybrali z potravin ty nejlepší, které jsou kvalitní, zdravé a chutné.

Značka je založena na 100% důvěře stálých zákazníků, kteří se k nákupům těchto výrobků stále vracejí. V roce 2015 získala společnost českou certifikaci BIO. Výrobky prémiové kvality jako jsou aloe vera, bio arganový olej, kolostrum, kokosový olej, koloidní stříbro, mladý ječmen, náplasti na hubnutí nebo ostropestřec usnadňují a obohacují život lidí.

Společnost své výrobky neustále kontroluje a podrobuje je důkladným analýzám. Zajišťuje mikrobiologické rozbory, testy na těžké kovy i pesticidy, nutriční analýzy a senzorické i degustační zkoušky. Díky preciznímu zpracování a neustálé přísné kontrole jsou výrobky značky Bio-Detox jedny z nejlepších na českém trhu.

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Kosmetika a doplňky
  • Bio-Detoxzrušit

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

Vyberte typ produktu

Vyberte druh balení

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014