BH Cosmetics Face Essential

sada štětců

BH Cosmetics Face Essential sada štětců
BH Cosmetics Face Essential sada štětců
5 ks

Kód: BHC2054 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: velký štětec na pudr + štětec na make-up + štětec na tvářenku a bronzer + štětec na make-up a korektor + malý štětec na korektor

BH Cosmetics Face Essential
5 ks

Popis kosmetiky BH Cosmetics Face Essential

Popis:
Sada štětců BHcosmetics Face Essential reprezentuje luxusní doplňky pro vytvoření profesionálního líčení. Pět štětců se syntetickými vlákny vám usnadní vaši každodenní rutinu. Aplikace make-upu, korektoru a pudru ještě nikdy nebyla tak jednoduchá!

BHcosmetics Face Essential sada štětců vám pomůže při vytvoření bezchybného vzhledu.
 
Vlastnosti:

  • syntetické štětiny
  • 5 štětců pro kompletní líčení

Jak používat:
Využijte štětce k vytvoření dokonalého líčení.

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!