BH Cosmetics Eye Essential

sada štětců

3×
BH Cosmetics Eye Essential sada štětců
BH Cosmetics Eye Essential sada štětců
7 ks

Kód: BHC2053 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: štětec na přechody a stínování + velký štětec na oční stíny + malý štětec na oční stíny + štětec na oční linky úhlový + kulatý štětec na oční stíny + štětec na oční linky + malý štětec na oční linky úhlový

BH Cosmetics Eye Essential
7 ks

Popis produktu BH Cosmetics Eye Essential

Popis:
Sada štětců BHcosmetics Eye Essential je vhodná pro začátečníky i profesionály. Obsahuje 7 štětců ze syntetických a přírodních vláken, s jejichž pomocí snadno vytvoříte perfektní look. Vlákna jsou na dotek velmi jemná a štětce se snadno čistí.

Dopřejte si dokonalé líčení se sadou štětců BHcosmetics Eye Essential!

Vlastnosti:

  • 7 štětců pro nalíčení očí
  • syntetická a přírodní vlákna

Jak používat:
S pomocí štětců vytvořte líčení dle vašeho vkusu.

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!