BH Cosmetics Dot

sada štětců

1×
BH Cosmetics Dot sada štětců
BH Cosmetics Dot sada štětců
11 ks

Kód: BHC2138 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: vějířový štětec + štětec na pudr + zkosený štětec na tvářenku + štětec na make-up + špičatý štětec na rozmazávání očních stínů + štětec na oční stíny + zkosený štětec na oční stíny + malý štětec na rozmazávání + plochý štětec na oční linky + štětec na rty + štětec na oční linky

Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.

Popis produktu BH Cosmetics Dot

S designovou sadou štětců BHcosmetics Dot nanesete make-up jako profesionál a vykouzlíte nádherné denní a večerní líčení.

Vlastnosti:

  • obsahuje 11 štětců pro nalíčení tváře, očí i rtů
  • kompletní sestava štětců pomůže s bezchybným líčením
  • usnadňuje líčení a zdokonaluje výsledek
  • štětce jsou vyrobeny ze syntetických vlasů
  • uloženo v praktickém pouzdru

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!