BH Cosmetics Dotsada štětců

1×
BH Cosmetics Dot sada štětců
BH Cosmetics Dot sada štětců
11 ks

Kód: BHC2138 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: vějířový štětec + štětec na pudr + zkosený štětec na tvářenku + štětec na make-up + špičatý štětec na rozmazávání očních stínů + štětec na oční stíny + zkosený štětec na oční stíny + malý štětec na rozmazávání + plochý štětec na oční linky + štětec na rty + štětec na oční linky

Popis produktu BH Cosmetics Dot

S designovou sadou štětců BHcosmetics Dot nanesete make-up jako profesionál a vykouzlíte nádherné denní a večerní líčení.

Vlastnosti:

  • obsahuje 11 štětců pro nalíčení tváře, očí i rtů
  • kompletní sestava štětců pomůže s bezchybným líčením
  • usnadňuje líčení a zdokonaluje výsledek
  • štětce jsou vyrobeny ze syntetických vlasů
  • uloženo v praktickém pouzdru

O značce BH Cosmetics

Buďte nepřehlédnutelná, každý den jiná a originální. Díky BH Cosmetics můžete zkoušet nejrůznější líčení, hrát si s trendy a vyjadřovat svou osobnost. S pestrobarevnými paletkami této americké značky to bude hračka. A fantazii se meze nekladou.

Dekorativní kosmetika BH Cosmetics se zrodila v americkém Los Angeles. Značka udává trendy v líčení, její produkty jsou veganské a zároveň cenově dostupné, aby si hravé líčení mohl dovolit skutečně každý. Filozofie značky se opírá o myšlenku, že každá žena je jedinečná a zaslouží si cítit se krásná.

V portfoliu BH Cosmetics najdete paletky očních stínů v přirozených i odvážnějších odstínech, korektory, jež zakryjí veškeré nedokonalosti, nebo skvěle pigmentované rozjasňovače. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BH Cosmetics!

Recenze BH Cosmetics Dot