Přejít na hlavní obsah

Beurer

Beurer

BEURER – značka, která je symbolem zdraví a pohody. Beurer nabízí zdravotnické produkty, širokou škálu produktů pro duševní i tělesnou pohodu, produkty pro depilaci či epilaci, péči o ruce a nohy, péči o pleť obličeje a vlasy, produkty usnadňující a podporující aktivní životní styl, ale také vše potřebné pro miminka. 

Značka vznikla v roce 1919 v německém Ulmu na popud manželů Käthe a Eugena Beurerových. Protože v té době bylo ústřední topení nedosažitelným luxusem, manželé se rozhodli pro výrobu elektricky ovládané topné podložky. Postupně se portfolio produktů rozšiřovalo. Značka Beurer si stojí za kvalitou svých výrobků a neustále své produkty podrobuje přísným kontrolním mechanismům, aby mohla vždy deklarovat jejich vysoký standard kvality.

Pečujte o své tělo a zajistěte si dokonalou manikúru či pedikúru v pohodlí domova. Set pro perfektní manikúru BEURER MP 64 obsahuje vše potřebné. Rychlý přehled o tepové frekvenci a okysličení krve poskytne oxymetr s pulsoměrem BEURER PO 30. Digitální teploměr BEURER FT 09 zase spolehlivě a přesně změří tělesnou teplotu a přesnou představu o vašem krevním tlaku poskytne tlakoměr BEURER BM 49.

celý text skrýt text