Bellissima Creativity B27 100 žehlička na vlasy

Bellissima Creativity B27 100 žehlička na vlasy
Bellissima Creativity B27 100 žehlička na vlasy
B27 100
886

Kód: BES02285 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 10. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 10. 5. 2021

Popis Bellissima Creativity B27 100
Vlastnosti

Hladký nebo vlnitý účes? Žehlička na vlasy Bellissima Creativity B27 100 vám umožní při úpravě vlasů projevit kreativitu naplno. Na rozdíl od klasických žehliček je totiž opatřena také vnějšími zahřívacími destičkami, se kterými snadno vytvoříte perfektní vlnitý účes. Nasazením speciálního krytu na destičku pak docílíte zase jemnějšího vlnitého efektu se zářivým leskem.

Vnitřní i vnější desky mají keramický povrch, který teplo rovnoměrně rozloží a ochrání tak vlasy před poškozením. Díky jejich výkyvnému pohybu se navíc bez problémů přizpůsobí každému pramenu vlasů. Žehlení vlasů je tak opravdu rychlé a pohodlné.

Vlastnosti:

 • precizně vyhladí a narovná vlasy
 • vytváří dokonalé vlny díky vnějším destičkám
 • snadno klouže a přizpůsobí se každému prameni
 • nepoškozuje a nevysušuje vlasy
 • dodává oslnivý lesk matným vlasům bez života
 • zanechá vlasy krásně hedvábné a měkké na dotek

Technická specifikace:

 • vnější zahřívané destičky Total Round Heating System
 • keramické obložení Gloss & Shine Ceramic Coating – zajišťuje dobrou kluznost, lesk a rovnoměrné rozložení tepla
 • výkyvné destičky Active Plates Technology – maximalizují účinnost žehlení v jediném průchodu
 • systém Quick Heating – žehlička je připravena k použití během několika sekund 
 • funkce zablokování tlačítek – bezpečně udržuje nastavenou teplotu
 • možnost regulace teploty od 150 °C do 230 °C
 • automatické přepínání napětí 100–240 V
 • displej LED

Jak používat:
Pro dosažení nejlepších výsledků vlasy nejprve umyjte, důkladně vysušte a precizně rozčesejte. Při nastavování teploty žehličky je vhodné nejprve zvolit nižší teplotu a postupně ji navyšovat dle potřeby.

Vytvoření hladkého účesu: Tenký pramen vlasů vložte mezi žehlicí plochy. Jednou rukou držte pramen napnutý a druhou rukou klouzejte po prameni zavřenou žehličkou ve směru od kořínků až po konečky vlasů.

Vytvoření vlnitého účesu: Tenký pramen vlasů vložte u kořínků mezi desky a přidržte. Žehličku držte v šikmé poloze, pomalu jí otáčejte o 180° a posouvejte ke konečkům.
→ Pro vytvoření mimořádně definovaných vln naviňte pramen na žehličku až ke konečkům. Vyčkejte několik sekund a následně otáčejte lehce žehličku směrem dolů. Poté kadeř opatrně vyvlékněte a přichyťte sponkou. Nechejte vychladnout.
→ Pro mírné zkadeření u konečků umístěte žehličku od poloviny pramene vlasů směrem dolů, otáčejte o 180° a sjeďte rychle směrem dolů.
→ Pro efekt jemných vln nasaďte na vychladlou žehličku násadku Soft Curls Covers. Poté navlňte vlasy dle návodu.

Podrobný návod:

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce Bellissima

Bellissima je italská značka, věnovaná ženské kráse. Jejím cílem je umožnit ženám vytvořit si v pohodlí domova dokonalý účes jako od profesionálního kadeřníka, díky kterému se budou cítit krásné a výjimečné. Protože jak zní motto značky: „You Are Bellissima”.

Prvním produktem značky Bellissima byla žehlička na vlasy, která ženám usnadnila každodenní úpravu vlasů – a tím i život. Později přibyly k žehličce na vlasy další profesionální produkty určené jak k úpravě vlasů, tak k péči o tělo i pleť. Veškeré produkty Bellissima jsou maximálně účinné, bezpečné a velký důraz je kladen i na jejich design. Italský původ značky se zkrátka nezapře.

V portfoliu značky Bellissima najdete kulmy na vlasy, se kterými snadno vytvoříte nádherné vlny i lokny, žehličky a žehlicí kartáče pro dokonale uhlazený účes nebo kulmofény a rotační kartáče, jež dodají vlasům objem a hravě zkrotí neposedné kadeře. Za zmínku stojí také čisticí kartáčky na pleť.

Recenze Bellissima Creativity B27 100