BelláPierre Glowing Complexion Essentials Kitkosmetická sada I.

BelláPierre Glowing Complexion Essentials Kit kosmetická sada I.
BelláPierre Glowing Complexion Essentials Kit kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: BEP1218 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: podkladová báze pod make-up 5 g + minerální sypký pudr Ivory SPF 15 4 g + bronzer 2 g + minerální rozjasňovač 2 g + štětec na minerální sypký pudr

  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada

O značce BelláPierre

BelláPierre je minerální dekorativní kosmetika nové generace, která vám nabídne víc než jen obyčejný make-up! Tato exkluzivní americká značka je jednou z nejrychleji rozvíjejících se firem na trhu s minerálním make-upem! Produkty BelláPierre jsou vyráběny ze 100% čisté slídy, bez jakéhokoliv přídavku aditiv nebo škodlivých látek. Značka BelláPierre vám umožní být krásná v souladu s přírodou.
Minerální dekorativní kosmetika BelláPierre nevytváří na pleti na rozdíl od běžných make-upů silnou nepřirozenou vrstvu a zároveň má skvělé krycí schopnosti. Dále umožňuje pokožce volně dýchat a vytváří dojem přirozeně krásné pleti. Dekorativní kosmetika BelláPierre se snadno aplikuje, je  nekomedogenní a nerozmazává se. Produkty obsahují minerály, vitaminy a stopové prvky, které jsou nezbytnou podmínkou pro zdravou pleť. Minerální kosmetika BelláPierre je hypoalergenní, a tudíž vhodná i pro osoby s velmi citlivou pletí.

Recenze BelláPierre Glowing Complexion Essentials Kit