Přejít na hlavní obsah

Tutorial: Minimalistický glass skin make-up, který vás rozzáří!

22. 9. 2022

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Korejskou péči, díky které si vykouzlíte nádhernou glass skin, máte zvládnutou? Chcete ji jen doplnit lehkým makeu-pem? Máme pro vás ty nej produkty a jednoduchý návod, jak to zvládnout za pár minut.

Už jste viděli náš tutorial, jak docílit glass skin stejně jako okouzlující Korejky? Pokud ano, vše už máte v malíku a vaše pleť je zářivá a šťavnatá i bez líčidel. Pokud ne, podívejte se na něj a pak se vraťte sem. Výsledky své důkladné péče završíte k dokonalosti. Korejská skin care je sice rozsáhlá co do množství produktů, ale zároveň velmi účinná. Proto na make-up potřebujete už jen pár produktů i minut! 

Co budete potřebovat na minimalistický glass skin make-up

Jak postupovat

  1. Na perfektně připravenou pleť podle našeho návodu naneste navlhčenou houbičkou z kolekce Notino Pastel BB krém Erborian BB Cream. Pokud někde potřebujete lepší krytí, naneste více vrstev.
  2. Rozjasňující korektor od YSL  v barvě pleti nebo o odstín světlejší použijte na tmavá místa obličeje i pod oči a zapracujte prsty. Ty produkt krásně nahřejí a lépe zapracují do pleti. Ideální pro lehký make-up!
  3. Samozřejmě nesmíte zapomenout na upravené obočí. Pro minimalistický vzhled vám ho stačí pročesat směrem nahoru  řasenkou na obočí Eye Brows Big Boost Fiber od MAC 
  4. Další na řadě jsou řasy. Nejdříve je natočte kleštičkami na řasy z kolekce Notnino Charm, ty otevřou pohled a opticky zvětší oko. Pak naneste několik vrstev řasenky L`Oréal Paris Volume Million Lashes a je to!
  5. Kompaktní rozjasňovač od YSL patří na vystouplá místa na obličeji. Na lícní kosti, hranu nosu a na srdíčko na horním rtu. Nebojte se ho použít i na oči a pod obočí. Krásně totiž rozzáří váš pohled!
  6. Celé líčení zakončíte multilíčidlem Bobbi Brown Crushed Creamy Colour for Cheeks & Lips v odstínu Creamy Coral. Prsty „naťupejte“ barvu na jablíčka tváří i na rty a máte hotovo!

Líbí se vám svěží glass skin look? Na podrobný návod se můžete podívat v našem videu!