Přejít na hlavní obsah

Tutorial: V jeden den dva večírky? Takhle změníte účes raz dva!

18. 11. 2022

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Chcete v jeden večer zazářit na více večírcích a pokaždé s jiným účesem? Přesně pro vás máme návod, jak na to a co k tomu budete potřebovat.

Nejtemnější období roku je tady. Myšleno co do tmy, počasí, že by psa nevyhnal a podzimně zimních depresivních náladiček. Ale nepropadejte trudnomyslnosti, určitě si ho nechte prozářit na večírcích a jiných společenských událostech. Ať už to bude vánoční párty, návštěva divadla nebo rozlučka se svobodou, dokonalý účes je nutnost. Proto pro vás máme návod rovnou na dva rychlé párty účesy, které zvládnete za chvíli v pohodlí domova, v kanceláři nebo i na toaletě v klubu. Tak jdeme na ně!

Co budete na párty účesy potřebovat?

Účes na večírek číslo 1: 

  1. Vlasy rozčešte kartáčem s kančími štětinami Notino Hair Collection. Vrchní část vlasů oddělte špičkou tupírovacího kartáče Notino a přichyťte sponkami Notino
  2. Gel L’Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Max postupně vpracujte prsty do vlasů a úzkým tupírovacím kartáčem ho pročešte po celé délce vlasů. Pokračujte, dokud nejsou vlasy všude pokryté gelem.  
  3. Vlasy upravte do požadovaného tvaru, zasponkujte sponkami a fénem Parlux Alyon Ceramic & Ionic fénujte teplým, ale mírným proudem vzduchu. Nepoužívejte žádný nástavec, vlasy si by se jinak rozfoukaly. Tento postup zaručí, že gel zaschne a vlasy v požadovaném tvaru vydrží celou noc. 
  4. Nakonec sundejte z vlasů sponku a můžete jít na mejdan! 

Účes na párty číslo 2: 

  1. Vlasy z našeho prvního looku sčešte plochým kartáčem do nízkého culíku, který zajistíte gumičkou. My jsme vytvořili pěšinku hluboko na straně, ale klidně ji můžete umístit uprostřed.  
  2. Culík začněte točit jedním směrem a omotejte ho kolem gumičky. Vzniklý drdol připevněte sponkami Notino Hair Collection Hair Pins
  3. Nakonec vlasy zafixujte lakem na vlasy TIGI Bed Head Hard Head

Zkusíte si na party vytvořit tyto účesy? Pokud stále nevíte, jak na to, podívejte se na naše video!