Barry MFeather Brow Defining Pen fix na obočí

1×
Barry M Feather Brow Defining Pen fix na obočí
Barry M Feather Brow Defining Pen fix na obočí
odstín Dark 1,2 g
249

Více než 5 ks skladem | Kód: BRM01556
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Tužka na obočí Barry M Feather Brow Defining Pen vám pomůže vytvořit dokonale tvarované a plné obočí.

Vlastnosti:

  • zajistí precizní úpravu obočí během chvilky
  • obarví málo výrazné obočí
  • dodá obočí objem i tvar
  • zvýrazní obočí a podtrhne jeho přirozenou krásu

Jak používat:
Krátkými tahy vykreslete a doplňte obočí do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Barva
černá

Seznamte se s hravou britskou značkou Barry M, která vás dostane svými nápaditými produkty plnými barev. Vykouzlíte s nimi jakékoliv líčení a veselé obaly vám navíc rozzáří den. Jste připraveni na pořádnou barevnou smršť?

Značka Barry M způsobila v kosmetickém průmyslu doslova revoluci. Založena byla roku 1982, její historie však sahá mnohem dále – až do okamžiku, kdy mladý Barry Mero na předzahrádce domu svých rodičů prodával laky na nehty. Hravé, zářivé a sytě barevné. Zkrátka takové, jaké na trhu tou dobou chyběly. Po letech Barry založil značku nesoucí jeho jméno a se svými barevnými laky dobyl svět kosmetiky. Značka Barry M se může pochlubit také prvními bílými linkami na oči či svítícími laky na nehty, které do té doby nikdo jiný neprodával.

V portfoliu této britské značky najdete vše potřebné pro dokonalé líčení – od řasenek přes rtěnky až po rozjasňovače nebo nádherné paletky očních stínů. Složení kosmetiky Barry M potěší i milovníky zvířat – značka se zavázala, že od počátku roku 2020 budou veškeré její produkty 100% veganské.