Přejít na hlavní obsah

Barry M

barry-m

Zapomeňte na nudný a nevýrazný make-up. Hravá britská značka Barry M si vás získá svými nápaditými produkty plnými zářivých barev. Díky své neskutečně široké paletě odstínů vám kosmetika Barry M umožní vykouzlit jakékoliv líčení pro jakoukoliv příležitost a její veselé obaly vám navíc zvednou náladu. Jste připraveni na pořádnou barevnou smršť?

Značka Barry M způsobila v kosmetickém průmyslu doslova revoluci. Založena byla roku 1982, její historie však sahá mnohem dále – až do okamžiku, kdy mladý Barry Mero na předzahrádce domu svých rodičů prodával laky na nehty. Hravé, zářivé a sytě barevné. Zkrátka takové, jaké na trhu tou dobou chyběly. Po letech Barry založil značku nesoucí jeho jméno a se svými barevnými laky dobyl svět kosmetiky. Značka Barry M se může pochlubit také prvními bílými linkami na oči či svítícími laky na nehty, které do té doby nikdo jiný neprodával.

Objevte i vy britskou dekorativní kosmetiku, která je nejen hravá a plná barev ale od roku 2021 také 100% veganská. V portfoliu značky se ukrývá vše potřebné pro dokonalé nalíčení – paletka Barry M Bare It All podtrhne krásu vašich očí, řasenka Barry M dodá vašemu pohledu intenzitu i dramatický vzhled a rtěnky Barry M zvýrazní vaše rty. Nenechte si ujít například tu, která změní barvu podle vaší nálady – Barry M Colour Changing. Za zmínku stojí také tónující balzám na rty Barry M Wildlife, matná rtěnka Barry M Velvet Lip Paint či lesk pro větší objem rtů Barry M Lip Plumper.

celý text skrýt text