BaByliss Volume & Curl 3060E

elektrické natáčky

BaByliss Volume & Curl 3060E elektrické natáčky
BaByliss Volume & Curl 3060E elektrické natáčky
Poškozený obal
Kód: BBS02118 | 1 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

1
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 24. 7. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 24. 7. 2019
BaByliss Volume & Curl 3060E
elektrické natáčky | 762

Popis produktu BaByliss Volume & Curl 3060E

Popis:
Elektrické plastové natáčky BaByliss Volume & Curl 3060E vám vytvoří okouzlující vlny během několika minut! Červený indikátor na natáčce zhnědne po zahřátí na provozní teplotu. Natáčky se připínají praktickými klipsy, jsou velmi lehké a snadno se s nimi pracuje.

Set BaByliss Volume & Curl obsahuje 20 kusů natáček ve 3 velikostech pro vytvoření přirozeného looku vlnitých vlasů či různé typy účesů.

Technické parametry:

  • doba zahřátí – 30 minut
  • výdrž zahřátí – 15 minut

Jak používat:
Nahřáté natáčky nasaďte na suché vlasy a nechejte působit. Po chvíli natáčky sejměte.

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce BaByliss

Značka BaByliss je ztělesněním představy o profesionální vlasové péči. Vznikla v úžasné pulsující době 60. let minulého století. Na filmových plátnech kralovala Brigitte Bardot, fanynky omdlévaly na koncertech Beatles a Paříž byla místem, kde se odehrávaly nejzajímavější okamžiky světové módy.

Nedaleko Eiffelovy věže na svém nápadu usilovně pracoval kadeřník René Leliévre a právě v jeho studiu vznikla první elektrická kulma BaByliss. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, převratný přístroj se stal rychle hitem a zrodila se tak nová značka.

V průběhu let se BaByliss stal jedním ze světových leaderů v oblasti péče o vlasy a také nejprodávanější značkou na evropském trhu v kategorii rovnání vlasů. Všechny produkty BaByliss pro krásu a péči si dnes užívají domácnosti i kadeřnické salóny ve více než 60 zemích světa.