BaByliss Curlers Easy Waves trojkulma na vlasy

8×
BaByliss Curlers Easy Waves trojkulma na vlasy
BaByliss Curlers Easy Waves trojkulma na vlasy
985
(C260E)
Kód: BBS1503 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 28. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra sobota 26. 6. 2021

Popis BaByliss Curlers Easy Waves
Vlastnosti

Toužíte po vlnách jako ze starého hollywoodského filmu nebo si jednoduše chcete vytvářet originální účesy? O dokonalý efekt se postará trojkulma na vlasy BaByliss Curlers Easy Waves. Je složená ze dvou destiček a válečků s povrchem z titanu a keramiky. Trojkulma pak s pomocí tepla tvaruje vlasy rychle a šetrně.

Prameny navíc není potřeba nijak složitě natáčet – stačí je po částech na okamžik sevřít mezi dvě zázračné plošky. Experimentujte a oslňte perfektně zvlněným účesem na plese, v práci, na pláži nebo kdekoliv jinde, kde chcete oslnit svým vzhledem.

Vlastnosti:

  • pro snadné a rychlé vytváření rovnoměrných vln
  • vlasy není potřeba natáčet
  • povrch trojkulmy je šetrný k vlasům

Technická specifikace:

  • velké destičky o rozměrech 15,8 × 130,5 mm
  • 3 teplotní nastavení (160 / 180 / 200 °C)
  • povrch Titanium Ceramic – pro rychlé a šetrné tvarování
  • světelná kontrolka
  • otočná koncovka kabelu pro snadnou manipulaci
  • včetně podložky odolné proti teplu

Jak používat:
Prameny suchých vlasů postupně tvarujte vkládáním do trojkulmy. Pro dodání objemu začněte už u kořínků, pro ležérnější výsledek vlasy upravujte od úrovně uší směrem ke konečkům. Na závěr účes nechte vychladnout. Nerozčesávejte hřebenem.

Podrobný návod:

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

Napsali jsme o BaByliss Curlers Easy Waves
Články

O značce BaByliss

Značka BaByliss je ztělesněním představy o profesionální vlasové péči. Vznikla v úžasné pulsující době 60. let minulého století. Na filmových plátnech kralovala Brigitte Bardot, fanynky omdlévaly na koncertech Beatles a Paříž byla místem, kde se odehrávaly nejzajímavější okamžiky světové módy.

Nedaleko Eiffelovy věže na svém nápadu usilovně pracoval kadeřník René Leliévre a právě v jeho studiu vznikla první elektrická kulma BaByliss. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, převratný přístroj se stal rychle hitem a zrodila se tak nová značka.

V průběhu let se BaByliss stal jedním ze světových leaderů v oblasti péče o vlasy a také nejprodávanější značkou na evropském trhu v kategorii rovnání vlasů. Všechny produkty BaByliss pro krásu a péči si dnes užívají domácnosti i kadeřnické salóny ve více než 60 zemích světa.

Recenze BaByliss Curlers Easy Waves8