Babaria Nail Care

odlakovač bez acetonu

Babaria Nail Care odlakovač bez acetonu
Babaria Nail Care odlakovač bez acetonu
Babaria Nail Care odlakovač bez acetonu
100 ml
59

Kód: BAB1239 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Babaria Nail Care

Popis:
Odlakovač na nehty Babaria Nail Care odstraňuje snadno a rychle veškerý lak na nehty a nečistoty z povrchu nehtu. Jeho složení, bez acetonu, je šetrné k vašim nehtům a zbytečně je nevysouší ani nepoškozuje. Babaria Nail Care odlakovač na nehty je vhodný i na odstranění laku z umělých nehtů. Bez problémů odstraní jakýkoli lak na nehty a zanechá po sobě krásně čisté nehty připravené pro následující péči.

Účinky:

  • odstraňuje lak na nehty a nečistoty
  • zbytečně nehty nevysouší a nepoškozuje
  • vhodný i pro umělé nehty
  • bez acetonu

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste dostatečné množství přípravku na vatový tamponek a následně odstraňte veškerý lak z nehtu. Po dokončení si umyjte ruce mýdlem a použijte hydratační krém.

O značce Babaria

Kosmetika Babaria je španělská značka, jejímž vlastníkem je společnost Berioska, S. L., se sídlem v blízkosti Valencie. Veškerá výroba je soustředěna na jednom místě a odsud kosmetika Babaria expanduje do různých zemí celého světa.

Jedná se o přírodní kosmetiku, zahrnující péči o pleť, tělo, vlasy, ochranné sluneční přípravky, dětskou kosmetiku a další. Firma se zaměřuje především na přírodní kosmetiku s výtažky z aloe vera či šípkové růže. Speciální kolekce však obsahují například hadí jed, hlemýždí extrakt, kaviár, ženšen, perly nebo zlato.

Kosmetika Babaria pečuje o zralou pleť, které vrací elasticitu, vyhlazuje vrásky a projasňuje ji. Nově vzniklá kolekce Twenty, která je určena pro pleť mezi 20-30 lety, eliminuje první vrásky a napomáhá pleti udržet si svou pružnosti, co nejdelší dobu.

Menu