Přejít na hlavní obsah

Axe

Axe

Srší hravostí, vtipem a probudí i posílí ve vás přirozené sebevědomí. Taková je kosmetika Axe. Deodorant a sprchový gel už dávno nejsou jedinými produkty typickými pro tuto britsko-francouzskou značku. V jejím portfoliu najdete také antiperspiranty, toaletní vody a vody po holení. Jejím synonymem je charismatická vůně a ideálem funkční dokonalost. Proto vychází z nejnovějších technologií, uznává jen absolutní originalitu a fandí intenzivním zážitkům.

Značka Axe vznikla už v roce 1983 ve Francii, její kosmetika zaměřená především na muže se ale zároveň začala prodávat i v Británii a postupně se rozšířila do zemí všech kontinentů. Oblíbenost po celém světě si získala svou vysokou kvalitou, neodolatelnými vůněmi, schopností jít s dobou a sledovat nejnovější trendy, ale i svými nápaditými reklamními spoty. Tým Axe věří, že přitažlivost je pro každého a může fungovat mezi kýmkoli. A díky kosmetice Axe se budete cítit přitažliví i vy.

Co Axe, to originál. Stejně jako vy. Vyzkoušejte tedy nejrůznější produkty Axe a objevte takový, který bude dokonale sedět vašim potřebám, stylu i osobnosti. Ti, kterým se líbí ovocné a kořenité vůně, určitě potěší řada Axe Africa. Milovníci cedrového dřeva a šťavnatých tónů hrušky zase ocení deodorant nebo sprchový gel Axe Black. Za zmínku stojí také kolekce Axe Dark Temptation, Axe Gold, Axe Excite či Axe Apollo, které se všechny řadí mezi bestsellery značky Axe. Tělový sprej a deodorant pak v sobě spojuje například Axe Ice Breaker.

celý text skrýt text