Avon True Colour

kompaktní pudr

Avon True Colour kompaktní pudr
Avon True Colour kompaktní pudr
odstín Neutral Fair 10 g

Kód: AVO5147 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Avon True Colour
odstín Neutral Fair 10 g

Popis produktu Avon True Colour

Pudr Avon True Colour dokonale fixuje make-up a dodá vaší pleti sametový nádech

Vlastnosti:

  • perfektně matuje pleť
  • naprosto transparentní textura
  • dodává iluzi dokonalé pleti

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.