Avon Bubble Bath

pěna do koupele velké balení

1×
Avon Bubble Bath pěna do koupele velké balení
Avon Bubble Bath pěna do koupele velké balení
1000 ml
112

Kód: AVO0011 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Avon Bubble Bath
1000 ml | 112

Popis kosmetiky Avon Bubble Bath

Popis:
Avon Bubble Bath je podmanivá pěna do koupele s vůní nejrůznějších květin a ovoce. Přípravek je určen pro relaxaci těla a maximální uvolnění. Nechte hýčkat své smysly vůní čerstvého ovoce či rozkvetlé louky. Pěna čistí pokožku a zanechává ji jemnou a současně voňavou.

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Pro docílení bohaté pěny nalijte 2-3 víčka uzávěru do koupele v průběhu napouštění vody.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.