Avène Sun Sensitive ochranný sprej na opalování SPF 50+

Avène Sun Sensitive ochranný sprej na opalování SPF 50+
Avène Sun Sensitive ochranný sprej na opalování SPF 50+
200 ml
494

Kód: AVE01781 | Skladem
1
Dárek pro vás
Při nákupu produktů Avène nad 599 Kč vám celou objednávku doručíme zdarma.
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Avène Sun Sensitive
Vlastnosti

Je vaše kůže velmi citlivá na sluneční záření a snadno se spálí? Ochranný sprej na opalování Avène Sun Sensitive SPF 50+ má složení navržené senzitivní pokožce na míru. Obsahuje totiž minimální množství filtrů, které jsou ovšem velmi stabilní a dlouhodobě účinné. Díky tomu dokážou poskytnout spolehlivou velmi vysokou ochranu proti UVB a také UVA dlouhým i krátkým paprskům.

Silný antioxidant Pre-Tokoferyl pak pokožce zajišťuje buněčnou ochranu proti volným radikálům a termální voda Avène přináší okamžitý pocit zklidnění. Díky lehké nemastné textuře se navíc ochranný sprej Avène Sun Sensitive snadno nanáší a rychle vstřebává bez zanechání mastného filmu nebo bílých stop na oblečení.

Vlastnosti:

  • chrání citlivou pokožku před UVA/UVB zářením
  • zklidňuje pokožku a předchází jejímu podráždění
  • eliminuje působení volných radikálů
  • lehce se roztírá, nezanechává mastný film ani bílé stopy
  • přípravek je voděodolný
  • ideální na obličej i tělo

Složení:

  • stabilní UV filtry – poskytují ochranu proti UVB i UVA paprskům
  • antioxidant Pre-Tokoferyl – chrání pokožku před volnými radikály
  • termální voda Avène – pomáhá zklidnit pokožku vystavenou slunci

Jak aplikovat:
Naneste přibližně 20 minut před vystavením kůže slunci. Aplikujte v dostatečném množství. K udržení ochrany aplikaci pravidelně opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pleti
citlivá
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
velmi vysoká ochrana (SPF 50+)

O značce Avène

Značka Avène v sobě nese sílu termální vody, která se rodí na jihu Francie. Stejnojmenné lázně každý rok dokazují laické i odborné veřejnosti, že termální voda Avène odstraňuje potíže při atopické dermatitidě, lupénce, popáleninách a alergických reakcích kůže.

Blahodárné účinky termální vody jsou známé již od roku 1736 a v současnosti je potvrzuje více než 300 klinických studií. Jemné minerální složení produktů Avène zanechává na kůži lehký ochranný film. Vysokokvalitní produkty působí protidráždivo, zklidňují pleť a pokožku a zároveň o ni šetrně pečují.

Starostlivost, vysoké standardy na zacházení s termální vodou a dlouholetý výzkum nových účinných látek řadí značku Avène na přední světové příčky žebříčku dermokosmetiky.

Recenze Avène Sun Sensitive