Avène Pédiatrilgel na mléčné krusty

Avène Pédiatril gel na mléčné krusty
Avène Pédiatril gel na mléčné krusty
40 ml
419

Kód: AVE0140 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pátek 14. 8. 2020
Osobní odběr
Již zítra pátek 14. 8. 2020

Popis produktu Avène Pédiatril
Vlastnosti

Popis:
Mléčné krusty jsou pevně ulpívající kožní buňky ve vlasové pokožce Pédiatril gel je jemně odstraní a očistí. Lehká gelová konzistence se snadno nanáší a následně oplachuje bez ohledu na hustotu vlásků.
Pozor! Nikdy krusty neodstraňujte, můžete narušit růst vlasů. Výsledkem používání Pédiatril gelu na mléčné krusty je jejich uvolnění z pokožky a následně možné jemné vyčesání.

Účinky:

  • hydratační
  • keratoregulační
  • zklidňující

Složení:

  • termální voda Avène – zklidňující
  • mandlový olej - výživný
  • glycerin - hydratační

Typ pleti:
Citlivá pokožka miminek a dětí.

Jak aplikovat:
Jemně naneste na vlasovou pokožku (neaplikujte na oblast fontanely), doba působení je 30 min. Následně umyjte přípravkem vhodným pro jemné dětské vlásky např. Pédiatril pěna.
Při přetrvávajících obtížích konzultujte dětského lékaře.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pokožky
citlivá, pro všechny typy pokožky
Typ pokožky hlavy
citlivá pokožka hlavy, normální pokožka hlavy, svědivá pokožka hlavy

O značce Avène

Značka Avène v sobě nese sílu termální vody, která se rodí na jihu Francie. Stejnojmenné lázně každý rok dokazují laické i odborné veřejnosti, že termální voda Avène odstraňuje potíže při atopické dermatitidě, lupénce, popáleninách a alergických reakcích kůže.

Blahodárné účinky termální vody jsou známé již od roku 1736 a v současnosti je potvrzuje více než 300 klinických studií. Jemné minerální složení produktů Avène zanechává na kůži lehký ochranný film. Vysokokvalitní produkty působí protidráždivo, zklidňují pleť a pokožku a zároveň o ni šetrně pečují.

Starostlivost, vysoké standardy na zacházení s termální vodou a dlouholetý výzkum nových účinných látek řadí značku Avène na přední světové příčky žebříčku dermokosmetiky.

Recenze Avène Pédiatril