Avène Couvrancekorekční tužka na obočí se štětečkem

3×
Avène Couvrance korekční tužka na obočí se štětečkem
Avène Couvrance korekční tužka na obočí se štětečkem
odstín 02 Brown 1,19 g
440

Kód: AVE0158 | Více než 5 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra středa 3. 6. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 3. 6. 2020

Popis produktu Avène Couvrance
Vlastnosti

Popis:
Obočí nemusí mít ideální tvar (řídkost, nepravidelnost, přílišná světlost, ztráta obočí) vykreslete ho pomocí Avène Couvrance tužky na obočí. Tvar obočí dává obličeji výraz, proto je pro celkový vzhled zcela zásadní. Dokonalost nalíčení umožňuje štětec, umístěný na druhém konci tužky. Udržujte tužku stále ostře ořezanou.

Účinky:

  • tvarová a barevná korekce
  • zvýraznění

Složení:

  • pudry a barevné pudry - krycí schopnost a barevná korekce
  • vitamin E - antioxidační

Typ pleti:
Všechny typy pleti včetně citlivé.

Jak aplikovat:
Drobnými čárkami dotvarujte obočí a následně použijte štětec na druhém konci tužky k vystínování a docílení přirozeného vzhledu.

Vlastnosti

Odstín
hnědý
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Aktivní látky
vitamin E
Efekt
korekční

O značce Avène

Značka Avène v sobě nese sílu termální vody, která se rodí na jihu Francie. Stejnojmenné lázně každý rok dokazují laické i odborné veřejnosti, že termální voda Avène odstraňuje potíže při atopické dermatitidě, lupénce, popáleninách a alergických reakcích kůže.

Blahodárné účinky termální vody jsou známé již od roku 1736 a v současnosti je potvrzuje více než 300 klinických studií. Jemné minerální složení produktů Avène zanechává na kůži lehký ochranný film. Vysokokvalitní produkty působí protidráždivo, zklidňují pleť a pokožku a zároveň o ni šetrně pečují.

Starostlivost, vysoké standardy na zacházení s termální vodou a dlouholetý výzkum nových účinných látek řadí značku Avène na přední světové příčky žebříčku dermokosmetiky.

Recenze Avène Couvrance