Přejít na hlavní obsah

Aveda

Aveda

Značka Aveda je postavena na pilířích, které jsou současně vyjádřením těch nejdůležitějších potřeb a přání dnešních spotřebitelů. Jedním z pilířů je špičková kvalita produktů Aveda s přírodním složením a jejich inovace. Vlasové produkty Aveda obsahují průměrně 90 % složek přírodního původu. Dále je značka 100% veganská. Zakládá si také na tom, aby její produkty přinášely skutečný wellness zážitek. 

Nejen pilířem, ale současně i misí společnosti Aveda je péče o planetu a všechny, kteří na ní žijí. Aveda byla první kosmetickou značkou, která vyráběla 100 % svých produktů výhradně z větrné energie. Prvenství drží i ve využívání recyklovaných obalů. Minimalizace odpadů a uhlíkové stopy či odpovědné využívání zdrojů jsou způsoby, jakými Aveda pečuje nejen o svět krásy, ale o svět celý.

Mezi nejoblíbenější produkty patří Aveda šampon nebo Aveda kondicionér. Vlasové produkty Aveda jsou přímo ikonické. Milovníky líčení nadchne Aveda make-up a mužům jsou určeny produkty Aveda Men. Své si zde najde každý, komu na záleží na čistotě složení kosmetických produktů i životním prostředí.

celý text skrýt text