Artdeco Manicure & Lacquering Aids

odlakovač v tyčince

Artdeco Manicure & Lacquering Aids odlakovač v tyčince
Artdeco Manicure & Lacquering Aids odlakovač v tyčince
Artdeco Manicure & Lacquering Aids odlakovač v tyčince
299
Sleva 31%
4,5 ml
205

Kód: ART2397 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Manicure & Lacquering Aids
4,5 ml | 205

Popis kosmetiky Artdeco Manicure & Lacquering Aids

Popis:
Artdeco Nail Care efektivně odstraňuje a opravuje drobné chyby po lakování. Praktický odlakovač v tyčince s náhradními korekčními špičkami vás překvapí svou příjemnou meruňkovou vůní a schopností precizně odstranit nadbytečné množství laku na nehty. Neobsahuje aceton.

Účinky:

  • důkladně a přesně odstraňuje lak nehty
  • praktický design
  • jemná vůně

Jak aplikovat:
Špičkou tyčinky odstraňte drobné nedokonalosti a poté špičku očistěte papírovým kapesníkem. Možnost jednoduché výměny korekční špičky.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.