Artdeco Eye Shadow Glamour

oční stíny se třpytkami

Artdeco Eye Shadow Glamour oční stíny se třpytkami
Artdeco Eye Shadow Glamour oční stíny se třpytkami
Artdeco Eye Shadow Glamour oční stíny se třpytkami
149
Sleva 15%
odstín 30.313 Glam White 0,8 g
126

Kód: ART1565 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
neděle 18. 11. 2018
Artdeco Eye Shadow Glamour
odstín 30.313 Glam White 0,8 g | 126

Popis kosmetiky Artdeco Eye Shadow Glamour

Popis:
Artdeco Eye Shadow Glamour jsou luxusní pudrové oční stíny s miniaturními třpytkami. Extrémně jemné třpytivé částice odrážejí světlo a vykouzlí nádhernou souhru barev s třpytivým efektem. Váš pohled bude zářivý a neodolatelný za všech okolností.

Účinky:

  • vykouzlí na očích krásné třpytivé efekty
  • odrážejí světlo
  • výborně drží na očích

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.