Artdeco Eyeshadow Glamour

pudrové oční stíny v praktickém magnetickém pouzdře

6×
Artdeco Eyeshadow Glamour pudrové oční stíny v praktickém magnetickém pouzdře
Artdeco Eyeshadow Glamour pudrové oční stíny v praktickém magnetickém pouzdře
149

Ušetříte 24%
odstín 30.313 Glam White 0,8 g
113

Kód: ART1565 | Více než 20 ks skladem
ks
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky Artdeco alespoň za 300 Kč a jako dárek dostanete řasenku Perfect Volume ve 10 ml balení. Rozdávejte svůdné pohledy s Artdeco!
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Eyeshadow Glamour
odstín 30.313 Glam White 0,8 g | 113

Popis kosmetiky Artdeco Eyeshadow Glamour

Oční stíny Artdeco The Art of Beauty kombinují krémovou texturu s vysoce pigmentovanou třpytivou barvou a pomáhají vytvořit profesionální líčení.

Vlastnosti:

  • nestírají se z očních víček a nevpíjí se do linek
  • vyznačují se dlouhodobou barevnou stálostí
  • perfektně přilnou k očním víčkům a neopadávají
  • na běžné nošení i slavnostní události

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.