Artdeco Eyeshadow Duochromepudrové oční stíny v praktickém magnetickém pouzdře

6×
Artdeco Eyeshadow Duochrome pudrové oční stíny v praktickém magnetickém pouzdře
Artdeco Eyeshadow Duochrome pudrové oční stíny v praktickém magnetickém pouzdře
odstín 3.203 Silica Glass 0,8 g
133

Kód: ART1549 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Artdeco Eyeshadow Duochrome
Vlastnosti

Popis:
Pudrové oční stíny Artdeco Eye Shadow Duochrom mění barvu v závislosti na úhlu dopadajícího světla. Perfektní výdrž je samozřejmostí. Jemná pudrová textura dodá vysoké krytí a zářivý pohled. Stíny jsou v krásném magnetickém obalu, díky kterému si můžete za pomoci dalších stínů vytvořit vlastní paletku do magnetického Beauty Boxu. Netestováno na zvířatech.

Účinky:

  • perfektní krytí
  • zářivý pohled

Vlastnosti

Odstín
růžový

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Eyeshadow Duochrome