ArdellBrows cestovní sada (na obočí)

Ardell Brows cestovní sada (na obočí)
Ardell Brows cestovní sada (na obočí)
cestovní sada (na obočí)
339

Kód: ARD1969 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
pátek 29. 10. 2021

Popis Ardell Brows
Vlastnosti

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem Ardell Brows . Balíček plný make-up kousků jako dárek vždycky potěší.

Sada obsahuje:

  • paleta pro líčení obočí 4 g
  • fixační vosk na obočí 2,3 g
  • štětec na obočí

Vlastnosti:

  • ideální na cestování
  • kompletní rutina pro perfektní vzhled

Jak používat:
Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu.

Vlastnosti

Odstín
hnědý
Typ sady
cestovní sada

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell Brows