Přejít na hlavní obsah

Aramis

O značce Aramis

Sofistikovanost, mužnost a prvotřídní kvalita nikdy nevyjdou z módy. Důkazem je i vůně Aramis od stejnojmenné značky, první prestižní pánská vůně prodávaná v obchodních domech, která se dodnes – po desítkách let na trhu – stále těší oblibě díky své nadčasovosti.

Příběh značky Aramis sahá až do roku 1964. Své jméno získala po jednom ze Tří mušketýru z legendárního románu Alexandra Dumase. Kompozice vůní Aramis se často nesou v dřevitých nebo svěžích citrusových tónech, ztělesňují mužnost i sofistikovanost a na jejich tvorbě se podílejí přední světoví parfémáři.

Vyzkoušejte například pánskou toaletní vodu Aramis Havana, která vás rázem přenese na slunnou Kubu, aromatickou vůni Aramis New West plnou dřevitých tónů, nebo Aramis parfém Aramis Calligraphy s oudem a růží v hlavní roli. Za pozornost stojí také toaletní voda Aramis Tuscany Per Uomo, inspirovaná malebným Toskánskem. V portfoliu značky nechybí samozřejmě ani Aramis balzám po holení, který dokonale zklidní a zároveň provoní pokožku.

celý text skrýt text