Přejít na hlavní obsah

Apis Natural Cosmetics

O značce Apis Natural Cosmetics

I když se zub času podepisuje na každém z nás, účinky jeho plynutí můžeme alespoň trochu zpomalit – tímto heslem se řídí polská značka přírodní pleťové a tělové kosmetiky Apis Natural Cosmetics. Kosmetika Apis vytváří produkty jak pro domácí užití, tak i pro profesionální užití v kosmetických salonech.

 

Kosmetiku Apis Natural Cosmetics založila v roce 1988 biotechnoložka Krystyna Arcabowicz. Apis ve svých produktech kombinuje přírodní ingredience s nejnovějším vývojem v oblasti biotechnologií a kosmetologie a přináší svým zákazníkům péči, na kterou se mohou vždy spolehnout.

Složení produktů Apis Natural Cosmetics je obohacené o rostlinné výtažky, vzácné oleje a vyživující komplexy bohaté na vitaminy a minerály a jednou z nejoblíbenějších složek je i mateří kašička.

Značka Apis byla také jednou z prvních, která v Polsku začala vyrábět kosmetiku s obsahem minerálů z Mrtvého moře. Kromě minerálů z Mrtvého moře najdeme v produktech výtažky z medu, brusinek, vodního melounu, mořských řas, arganového oleje či bambuckého másla. Za vyzkoušení stojí například hydratační krém Apis Natural Cosmetics Cannabis Home Care nebo čisticí pěna Apis Natural Cosmetics Exotic Home Care.

celý text skrýt text