American Crew Cream Pomade pomáda na vlasy

American Crew Cream Pomade pomáda na vlasy
American Crew Cream Pomade pomáda na vlasy
85 ml

Kód: ACR02172 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis American Crew Cream Pomade
Vlastnosti

Stylingový přípravek American Crew Cream Pomade se stane nepostradatelným pomocníkem při každodenní úpravě vašich vlasů.

Vlastnosti:

  • dodává účesu texturu a tvar
  • poskytuje zdravý lesk
  • poskytuje střední zpevnění

Jak používat:
Malé množství pomády naneste do suchých vlasů a upravte je do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
definice a textura, fixace, uhlazení vlasů
Typ pokožky hlavy
normální pokožka hlavy
Délka vlasů
krátké vlasy
Stupeň fixace
slabá fixace

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.

Recenze American Crew Cream Pomade