American Crew Classic

pudr pro objem

1×
American Crew Classic pudr pro objem
American Crew Classic pudr pro objem
American Crew Classic pudr pro objem
American Crew Classic pudr pro objem
10 g
256

Kód: ACR1561 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 24. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 24. 5. 2019
American Crew Classic
10 g | 256

Popis kosmetiky American Crew Classic

Popis:
Nový objemový pudr American Crew Boost Powder z pánské řady Classic je speciálně navržený pro vytvoření účesu, na který nebude působit gravitace. Objemový práškový pudr vytváří matný efekt, ale vlasy nezatěžuje. Dodává vlasům potřebný objem a hustotu. Zvedá vlasy od kořínku a poskytuje flexibilní zpevnění vlasu.  Vlasy revitalizuje a regeneruje. Dodává vlasům potřebnou hydrataci a přirozený vzhled. Lehce se aplikuje.
Dodejte svým vlasům matující objem díky American Crew Boost Powder a oslňte své okolí!
 
Účinky:

  • dodává objem a hustotu
  • dodává přirozenou hydrataci
  • přispívá k matnému vzhledu
  • nezatěžuje vlasy
  • regeneruje
  • dodává vlasům hebkost

Složení:

  • propylenglykol – zvláčňuje vlasovou pokožku a hydratuje
  • kyselina citronová – oživuje a obnovuje vlasy
  • oxid křemičitý – hydrofobní látka, zodpovědná za objem a správný účinek objemového pudru

Typ vlasů:
Pro vlasy splihlé a bez objemu.

Jak aplikovat:
Před aplikací několikrát lehce poklepejte na uzávěr, aby se uvolnilo požadované množství pudru. Poté naneste malé množství do dlaně a poprašte suché vlasy. Zapracujte pudr do účesu.

Vlastnosti

Konzistence
pudr
Účinek
fixace, lesk a hebkost, regulace nadbytečného mazu, větší objem vlasů

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.