O značce Alima Pure

Jen přírodní, čisté minerály, oleje a vosky a byliny z přírody. To je vše, co najdete v kosmetice Alima Pure. Žádné toxiny, žádné dráždivé látky, žádné konzervační látky, jen čistá krása. Alima Pure make-up neobsahuje parabeny, sulfáty, syntetická barviva, ftaláty, dimethicon, ropné látky, mastek, oxychlorid bizmutu, ani nanočástice.

 

Tato kosmetika je prakticky bez alergenů a senzibilizátorů a je přirozeně antibakteriální. Všechny použité složky jsou vytvořeny z přírodních minerálů a minerálních pigmentů, které jsou pečlivě vylepšeny v laboratořích podle velmi specifických norem stanovených FDA a evropskou směrnicí pro kosmetiku. Alima Pure make-up je vyroben z vysoce kvalitních přírodních složek, jako je oxid železitý, kaolin a slída. Pro maximální výkon kombinují minimum přisad. 100% čistě přírodní pigmentové látky jsou prospěšné pro vaši pokožku tím, že ji chrání proti slunci a působí protizánětlivě. Alima Pure se řídí podmínkami pro výrobu podle evropské certifikace BDIH, vlastní certifikáty jako Carbon Neutral nebo 1% For Planet, důležitý pro všechny udržitelně smýšlející značky.

Alima Pure je jedna z mála značek, která se vyznačuje dlouhodržícím efektem a long-wear texturami i bez použití syntetických látek. Proto je ve světě tolik oblíbená a má své čestné místo i u make-up artistů světových jmen a mohli jste ji vidět např. na New York fashion weeku. 

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Alima Pure
  • Líčení
Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

Podkategorie

Kolekce

Hodnocení

  •   10
  •   2