Alessandro Striplac

kosmetická sada I.

Alessandro Striplac kosmetická sada I.
Alessandro Striplac kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: SSA0031 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: LED lampa + slupovací podkladový a vrchní UV/LED lak na nehty Striplac 8 ml + slupovací UV/LED lak na nehty Striplac 27 Secret Red 8 ml + odmašťující polštářky Striplac 50 ks + pomůcka k zatlačení a odstranění nehtové kůžičky Striplac + pilník a leštička na nehty 2 v 1

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Alessandro a jako dárek dostanete papírový pilník. Dopřejte vašim nehtům krásný vzhled s jedničkou v oblasti nehtové modelace Alessandro.
Alessandro Striplac
kosmetická sada I.

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada

O značce Alessandro

Dopřejte si profesionální manikúru a pedikúru se značkou Alessandro! Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka přišla na trh s populárními UV gely.
Mezinárodně uznávaný 3krokový systém nehtové modelace, který značka Alessandro navrhla, je již léty prověřený a stal se oblíbený v profesionálních nehtových salónech po celém světě.
Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.
Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce, nohy, řasy nebo rty.