ALESSANDRO STRIPLAC kosmetická sada I. | notino.cz

Alessandro Striplac

kosmetická sada I.

Alessandro Striplac kosmetická sada I.
Alessandro Striplac kosmetická sada I.
Alessandro Striplac kosmetická sada I.
3 260

Kód: SSA0031 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: LED lampa + slupovací podkladový a vrchní UV/LED lak na nehty Striplac 8 ml + slupovací UV/LED lak na nehty Striplac 27 Secret Red 8 ml + odmašťující polštářky Striplac 50 ks + pomůcka k zatlačení a odstranění nehtové kůžičky Striplac + pilník a leštička na nehty 2 v 1

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Alessandro Striplac

Popis:
Startovací sada Alessandro Striplac je vhodná pro domácí aplikaci svlékacího laku na nehty Striplac. Set obsahuje všechny komponenty, díky kterým si můžete v pohodlí domova vykouzlit neodolatelný a dlouhotrvající vzhled vašich nehtu. V startovací sade naleznete LED lampu 6W, která je přenosná a můžete jí použít jak pro manikúru, tak i pro pedikúru. Profesionální LED lampa je vhodná k použití doma i salonech. Sada dále obsahuje slupovací podkladový a vrchní UV/LED lak na nehty Twin Coat, slupovací UV/LED lak na nehty Striplac barvu 27 Secret Red, odmašťující polštářky Striplac, pilník a leštičku na nehty 2 v 1 a pomůcku k zatlačení a odstranění nehtové kůžičky Striplac.

Bližší informace k jednotlivým produktům naleznete po kliknutí na požadovaný produkt:

O značce Alessandro

Dopřejte si profesionální manikúru a pedikúru se značkou Alessandro! Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka přišla na trh s populárními UV gely.
Mezinárodně uznávaný 3krokový systém nehtové modelace, který značka Alessandro navrhla, je již léty prověřený a stal se oblíbený v profesionálních nehtových salónech po celém světě.
Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.
Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce, nohy, řasy nebo rty.

Menu