Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki kadidlo

 • Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki kadidlo
 • Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki kadidlo 1
 • Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki kadidlo 2
 • Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki kadidlo 3
 • Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki kadidlo 4
 • Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki kadidlo 5
   více

  Varianty Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki

  • Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki kadidlo 100 g kadidlo 100 g  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: AHR0144

  Nahoru

  Popis parfému Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Kadidlo je vonná pryskyřice získaná ze stromu kadidlovníku. Má mnoho způsobu využití, používá se kvůli krásné orientální vůni, pro očistu prostor nebo předmětů, popřípadě pro očistu osob. Podle různých pověr je možné pomocí kadidla očistit také svou duši. Kadidlo se často používá v různých kombinacích, například s myrhou a balzámem, potom vydává při pálení specifickou kořeněnou vůni. Existují čtyři hlavní druhy pryskyřice a každý druh se liší především dobou sklizně. Získává se odsekáváním kůry stromů, při němž se uvolňuje a vytéká ze stromu pryskyřice, která ztvrdne a připomíná slzu. Kadidlovník roste v divoké přírodě i na velmi neobvyklých a nehostinných místech, například na skále. Pryskyřice má v sobě vysoký obsah terpenů, seskviterpenů a diterpenů, které zajišťují její silné aroma při pálení. Kvalitní kadidla jsou hojně používané katolickou církví při obřadech a modlitbách. Nejrůznější kombinace kadidel a jejich vůní můžete využívat také doma, kde perfektně provoní celý prostor a přinesou uvolnění mysli při příjemné relaxaci. Nechte se pohltit specifickou vůní s nádechem orientu a užívejte si očistné účinky kadidla!

  Použití kadidla

  K vykuřování kadidlem budete potřebovat - kadidelnici, kleštičky, rychlozápalné uhlíky, zápalky nebo zapalovač. Můžete využít i suchý a čistý písek, ten ale není k pálení nutný. Pokud budete používat písek, nasypte ho do kadidelnice tak, aby vytvořil asi centimetrovou vrstvu. Vezměte do kleštiček samozápalný uhlík a zapalte ho. Uhlík rozehřívejte asi dvacet sekund, dokud uhlík nepřestane jiskřit. Poté ho vložte do kadidelnice. Asi po minutě můžete začít sypat kadidlo na uhlík. Začněte malými dávkami a postupně pak dávku zvyšujte podle toho, jak vám to bude vyhovovat.

  Bezpečnostní pokyny k použití kadidla

  Kadidlo by neměly používat děti. K vykuřování vždy používejte kadidelnici k tomu určenou. Kadidelnici se zapáleným uhlíkem nikdy nenechávejte bez dozoru. Po ukončení pálení uhlí uhaste vodou.

  Nahoru

  O značce Al Haramain

  Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

  Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

  Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

  Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

  Nahoru

  Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki recenze

  Co si o Al Haramain Oudh Ma'Jun Mailki myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu