Ajmal Nights 1001parfém pro ženy

2×
Ajmal Nights 1001 parfém pro ženy 30 ml
Ajmal Nights 1001 parfém pro ženy 30 ml
parfém pro ženy 30 ml

Kód: AJM0144 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Ajmal Nights 1001
Složení

Parfém pro ženy Ajmal Nights 1001 navazuje na kouzelné příběhy Tisíce a jedné noci a vezme vás na cestu za pohádkovým dobrodružstvím. Tato vůně s bohatými teplými tóny vám poodhalí krásu arabských nocí a připomene vám legendární příběhy známé po celém světě.

Ajmal Nights 1001 propojuje hluboce zakořeněné tradice s moderní dobou. Ve složení parfému se prolínají pikantní a dýmovité noty, které s citem doplňují květinové tóny. Vůně je zasazena do orientálního podstavce z pižma a dřevitých akordů.

Objevte tajemství kouzelné lampy a zahalte se do křehkého závoje svůdného parfému Ajmal. Orientální vůně sluší zejména ženám, které touží vyjádřit svou eleganci a které chtějí zanechat nezapomenutelný dojem na slavnostních událostech.

Složení

Složení
dřevité tóny, květinové tóny, pižmo, koření
Druh vůně
nedefinovaná

O značce Ajmal

Parfémy Ajmal založil Late Haji Ajmal v padesátých letech minulého století v Indii. Jedná se o rodinnou firmu vedenou od začátku jen a pouze dynastií Ajmalů, kde každý člen rodiny má svou funkci ve vedení. Firma je zaměřená na výrobu parfémů a krátce po svém vzniku začala velmi rychle prosperovat.

Ajmal je synonymem pro luxusní parfémy a patří mezi špičky ve svém oboru. Díky spolupráci s předními evropskými parfémovými značkami z Francie, Itálie, Švýcarska a Německa se dostává na vědomí i lidem ze západního světa. Nutno podotknout, že na Blízkém Východě je totiž firma Ajmal jednou z předních parfémových značek.

Recenze Ajmal Nights 1001