Ajmal Nights 1001

parfém pro ženy 30 ml

1×
Ajmal Nights 1001 parfém pro ženy 30 ml
parfém pro ženy 30 ml

Kód: AJM0144 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Ajmal Nights 1001
parfém pro ženy 30 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Ajmal Nights 1001

Parfém pro ženy Ajmal Nights 1001 navazuje na kouzelné příběhy Tisíce a jedné noci a vezme vás na cestu za pohádkovým dobrodružstvím. Tato vůně s bohatými teplými tóny vám poodhalí krásu arabských nocí a připomene vám legendární příběhy známé po celém světě.

Ajmal Nights 1001 propojuje hluboce zakořeněné tradice s moderní dobou. Ve složení parfému se prolínají pikantní a dýmovité noty, které s citem doplňují květinové tóny. Vůně je zasazena do orientálního podstavce z pižma a dřevitých akordů.

Objevte tajemství kouzelné lampy a zahalte se do křehkého závoje svůdného parfému Ajmal. Orientální vůně sluší zejména ženám, které touží vyjádřit svou eleganci a které chtějí zanechat nezapomenutelný dojem na slavnostních událostech.

Složení

Složení
dřevité tóny, koření, květinové tóny, pižmo
Druh vůně
nedefinovaná

O značce Ajmal

Parfémy Ajmal založil Late Haji Ajmal v padesátých letech minulého století v Indii. Jedná se o rodinnou firmu vedenou od začátku jen a pouze dynastií Ajmalů, kde každý člen rodiny má svou funkci ve vedení. Firma je zaměřená na výrobu parfémů a krátce po svém vzniku začala velmi rychle prosperovat.

Ajmal je synonymem pro luxusní parfémy a patří mezi špičky ve svém oboru. Díky spolupráci s předními evropskými parfémovými značkami z Francie, Itálie, Švýcarska a Německa se dostává na vědomí i lidem ze západního světa. Nutno podotknout, že na Blízkém Východě je totiž firma Ajmal jednou z předních parfémových značek.

Recenze Ajmal Nights 1001

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem