Zendium Complete Protection

ústní voda bez alkoholu

Zendium Complete Protection ústní voda bez alkoholu
Zendium Complete Protection ústní voda bez alkoholu
Zendium Complete Protection ústní voda bez alkoholu
180
Sleva 44%
500 ml
100

Kód: ZND1298 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 16. 10. 2018
Osobní odběr
Již zítra úterý 16. 10. 2018
Zendium Complete Protection
500 ml | 100

Popis kosmetiky Zendium Complete Protection

Ústní voda bez alkoholu je skvělý pomocník pro každého, kdo má potíže s velkou kazivostí zubů a zápachem z úst. Konečně se zbavíte krvácení z ústní dutiny při čištění zub. S ústní vodou Zendium už vás tyto problémy trápit nebudou. Díky skvělému složení se zvýší obranyschopnost vašich úst, zubů i dásní. Neobsahuje alkohol, takže ji mohou používat i děti a mladiství.

Vlastnosti:

  • pečuje o vaše dásně
  • hubí bakterie
  • osvěžuje dech
  • posiluje obranyschopnost ústní dutiny

Složení:

  • fluorid sodný – posiluje zubní sklovinu a chrání před kazem
  • colostrum – působí proti bakteriím a podporuje odolnost

Jak aplikovat:
Proplachujte ústa asi jednu minutu 10 ml ústní vody. Nepolykejte.

O značce Zendium

Skandinávská značka Zendium, kterou v roce 1969 založil mikrobiolog Dr. Henk Hoogendoorn, se specializuje na výrobu a prodej pomůcek dentální hygieny. Během své dosavadní existence dosáhla spousty úspěchů.
Značku Zendium proslavily především inovativní zubní pasty pro dospělé i děti. Ty mimo jiné obsahují proteiny a enzymy, jejichž úkolem je chránit ústní dutinu před nebezpečnými bakteriemi. Díky tomuto unikátnímu složení pasty Zendium dokážou efektivně předcházet vzniku zubního kazu i různých problémů s dásněmi. A aby toho nebylo málo, nemají žádný negativní vliv na vnímání chuti a některé z nich skvěle osvěžují dech.
V bohaté nabídce značky Zendium dále naleznete zubní kartáčky, které se vyznačují jednoduchým, avšak vysoce funkčním designem. Samostatnou zmínku si zaslouží také prvotřídní ústní vody.
Produkty Zendium jsou účinné, šetrné a v neposlední řadě finančně dostupné. O jejich výjimečných kvalitách svědčí nejen výsledky klinických studií, ale také fakt, že je doporučuje celá řada stomatologů. Značka Zendium jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít krásný a zdravý chrup, neradi tráví čas na zubařském křesle a shánějí hodně muziky za málo peněz.

Menu

TOPlist