AlpaAviril Dětský krém krém pro děti proti opruzeninám

Alpa Aviril Dětský krém krém pro děti proti opruzeninám
Alpa Aviril Dětský krém krém pro děti proti opruzeninám
Doprava zdarma
50 ml
42

Více než 5 ks skladem | Kód: LPA0002
1
Zásilkovna
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
pondělí 6. 12. 2021

Aviril dětský ochranný krém k ošetření podrážděné nebo opruzené dětské pokožky. Obsahuje zinek, vitamín E a D-panthenol, pro regeneraci a zklidnění.

Složení: 

  • voda, oxid zinečnatý, glycerin, lanolin, výtažek z heřmánku, panthenol, parfém a parabeny 

Výrobce/Dovozce:

  • ALPA, a.s., Hornoměstská 378/74, 594 01 Velké Meziříčí

Země původu:  

  • Česká republika

 Způsob přípravy/užití:

  • Přiměřenou vrstvu krému naneste na omytou a osušenou pokožku a jemně rozetřete.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Forma
Mast

Značka Alpa je právem označována jako tradice české kosmetiky. Stabilní a prosperující společnost je na našem trhu již desítky let a spolehlivě pečuje o pokožku celých generací českých i zahraničních rodin. V roce 1948 se výroba přestěhovala z Brna do Velkého Meziříčí, v roce 1994 proběhla privatizace a dnes je společnost Alpa moderním a perspektivním podnikem. Více než 100 let trvající spokojenost zákazníků je nejcennějším oceněním, které je úzce spjaté se značkou Alpa.
Značka Alpa nabízí řadu dětské kosmetiky, masážní přípravky a další přípravky na podobné bázi, které pečují o pokožku celého těla. Alpa využívá inovativní technologie i tradiční výrobu, vlastní několik certifikátů a osvědčení. Její výroba je podpořena odbornými studiemi a vlastní i ocenění z kosmetického veletrhu BEAUTY EXPO 2006. Stoletá tradice spolu s moderními technologiemi zaručuje spokojenost nových i letitých zákazníků. Vsaďte na kvalitu a zvolte kosmetické přípravky od českých odborníků!