BaByliss For Men E652E zastřihovač chloupků v nose a uších

BaByliss For Men E652E zastřihovač chloupků v nose a uších
BaByliss For Men E652E zastřihovač chloupků v nose a uších
Akce
+ nástavec pro zastřižení obočí
409

Kód: BBS1911 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 13. 6. 2021

Popis BaByliss For Men E652E
Vlastnosti

Praktický zastřihovač chloupků BaByliss For Men E652E vám umožní rychle, precizně a snadno odstranit všechny nežádoucí a nevzhledné chloupky v nose, v uších a kolem obočí.

Vlastnosti:

  • zajišťuje přesné odstranění chloupků
  • je vhodný také pro detailní úpravu obočí
  • snadno a bezpečně se používá
  • v jednoduchém moderním designu

Technická specifikace:

  • rotační systém – zaručuje precizní zastřižení
  • odnímatelná hlavice na obočí ve 2 délkách (3 a 5 mm)
  • ochranný kryt pro hygienické skladování
  • napájení na 1 AA baterii (není součástí balení)

Jak používat:
Po vložení baterie zapněte zastřihovač otočením jeho spodní části ve směru hodinových ručiček. Vždy zastřihávejte ve směru růstu chloupků. Při úpravě obočí postupujte plynulým pohybem od vnitřní strany obočí směrem k vnější.

Přístroj doporučujeme pravidelně čistit a pomocí malého kartáčku odstranit nahromaděné chloupky. Hlavici zastřihovače lze opláchnout pod tekoucí vodou, rukojeť do kontaktu s vodou přijít nesmí.

Podrobný návod:

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
bateriový

O značce BaByliss

Značka BaByliss je ztělesněním představy o profesionální vlasové péči. Vznikla v úžasné pulsující době 60. let minulého století. Na filmových plátnech kralovala Brigitte Bardot, fanynky omdlévaly na koncertech Beatles a Paříž byla místem, kde se odehrávaly nejzajímavější okamžiky světové módy.

Nedaleko Eiffelovy věže na svém nápadu usilovně pracoval kadeřník René Leliévre a právě v jeho studiu vznikla první elektrická kulma BaByliss. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, převratný přístroj se stal rychle hitem a zrodila se tak nová značka.

V průběhu let se BaByliss stal jedním ze světových leaderů v oblasti péče o vlasy a také nejprodávanější značkou na evropském trhu v kategorii rovnání vlasů. Všechny produkty BaByliss pro krásu a péči si dnes užívají domácnosti i kadeřnické salóny ve více než 60 zemích světa.

Recenze BaByliss For Men E652E