Přejít na hlavní obsah
Yuuki Rainbow Jolly Soft 1 Economic menstruační kalíšek
Yuuki Rainbow Jolly Soft 1 Economic menstruační kalíšek
Obsahuje alespoň 85 % přírodních složek.
Přírodní
Velikost baleníStřední balení

Yuuki Soft je jemnější varianta, jemnost "Shore 40" (termín pro popis flexibility materiálu). Nyní v duhových barvách řady Rainbow Jolly. Vhodný pro ženy, které mají citlivou pokožku, při použití tampónů mají problémy jako je pocit tlaku a bolest. Nebo ženy, jejichž svaly pánevního dna jsou spíše slabší.

Menstruační kalíšek je komfortní, bezpečný a pro tělo přirozeně zdravý. Kalíšky jsou vyrobené z lékařského silikonu. Jedná se o úplně odlišný materiál, který krev neabsorbuje, ale „sbírá“ a proto nezpůsobuje toxický šok, který může vzniknout při používání klasických tampónů. Materiál je prověřený Státním zdravotním ústavem a nemá žádné možné nežádoucí biologické účinky při styku s pokožkou. Menstruační kalíšky jsou díky svým vlastnostem doporučované ženám s vaginální mykózou a ekzémy.

Je bezpečný i při sportovních a vodních aktivitách. Kalíšek se ani nehne, je upevněný díky poševním svalům a ještě navíc díky slabému podtlaku, který uvnitř vznikne.

Kalíšek by vám měl vydržet od 3 do 10 hodin. U slabé menstruace dokonce až 12 hodin. Menstruační krev sama o sobě nezapáchá. Typický zápach během menstruace vzniká kombinací krve a chemie ve vložkách a tampónech. Proto s menstruačním kalíškem se vás tato obava netýká.

Kalíšek je ekologický a šetří peníze. Kalíšek je opakovaně použitelný a z kvalitního materiálu. Při pořízení jde o "jednorázovou" investici, protože při správné manipulaci a skladování vám může kalíšek vydržet bez problémů 10 let, ale klidně i napořád. Používáním kalíšku ušetříte peníze z nákupu jednorázové intimní hygieny a zároveň díky dlouhé životnosti a opakovanému použití i přírodu.

Vhodné pro:

  • ženy, které ještě nerodily

Klíčové vlastnosti:

  • komfortní a bezpečný i během sportovních aktivit
  • zdravotně nezávadný silikon i pro citlivou pokožku
  • rychlá a jednoduchá sterilizace
  • ekologický, dlouhá životnost

Náš tip:

  • Kalíšek můžete zavést už před začátkem menstruace a nemusíte pak hlídat, kdy menstruace začne.

Způsob použití:

  • Před začátkem periody kalíšek vyvařte 10 min.
  •  Zavedení kalíšku provádějte vždy čistýma rukama dle příbalového letáku.
  • Obvyklý cyklus vyprázdnění kalíšku se pohybuje mezi 4-8 hodinami v závislosti na síle menstruace.
  • Kalíšek po použití sterilizujte. Menstruační kalíšek vložíte do kelímku a dolijete ho čistou vodu (kalíšek musí plavat). Vložte do mikrovlnné trouby a nastavte příkon tak, aby se voda v kelímku začala vařit. Ve většině případů je třeba nastavit prostřední stupeň. Při vyndávání kelímku z mikrovlnné trouby buďte opatrní, abyste se neopařili.

YuukiRainbow Jolly Soft 1 Economic menstruační kalíšek

499
Výhodněji o 7%
461
velikost small (⌀ 41 mm, 14 ml) 1 ks
4 ks skladem | 461,00 / 1 ks, vč. DPH | Kód: YUK07749
1
Expresní doručení po Brně
Již zítra 12:30 - 16:30
Osobní odběr
čtvrtek 25. 7. 2024