Yankee Candle Holiday Sparkle

dárková sada VIII.

1×
Yankee Candle Holiday Sparkle dárková sada VIII.
Yankee Candle Holiday Sparkle dárková sada VIII.
Yankee Candle Holiday Sparkle dárková sada VIII.
vosk do aromalampy 3 x 22 g
199

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: YAC04372 | Více než 20 ks skladem

Frosty Gingerbread + Winter Wonder + The Perfect Tree

ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Yankee Candle Holiday Sparkle
vosk do aromalampy 3 x 22 g | 199

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Yankee Candle

Nápad na svíčky Yankee Candle se zrodil již roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své mamince k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Ta byla nadšená stejně jako celé okolí, a tak Mike v tvorbě svíček pokračoval. Díky velkému úspěchu brzy přesunul výrobu ze své garáže do starých papíren a založil tak svou vlastní značku Yankee Candle.

Od prvního okamžiku zapálení až do chvíle úplného dohoření poskytují Yankee Candle svíčky nádherné, trvající a čisté vůně, které perfektně doplní každý interiér. Svíčky obsahují vysoké množství aromatických olejů a přírodních extraktů. Každá z vonných esencí věrohodně připomíná ingredienci, místo nebo zážitek, kterým je inspirována. Jakou atmosféru navodí u vás doma – relaxační, sváteční nebo osvěžující – záleží jen na vašem výběru.

Dárek od této značky potěší skutečně každého, oblíbené jsou speciální vánoční edice Yankee Candle, vosky Yankee Candle, dárkové sady Yankee Candle nebo vůně do auta Yankee Candle.

Dnes je značka vůbec nejproslulejším výrobcem vonných svíček a bytových vůní. Najdete ji ve 20 zemích světa a jen v USA má přes 18 tisíc obchodů. A to vše začalo u jednoho dárku pro maminku.

Recenze Yankee Candle Holiday Sparkle

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem