530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Yankee Candle Gift Set

dárková sada I.

Yankee Candle Gift Set dárková sada I.
Yankee Candle Gift Set dárková sada I.
Yankee Candle Gift Set dárková sada I.
vosk do aromalampy 8 x 22 g
462

Kód: YAC04143 | Více než 20 ks skladem

Viva Havana + Tropical Jungle + Misty Mountains + Coconut Splash + Sunset Breeze + Black Coconut + Warm Desert Wind + Vanila Lime

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 18. 10. 2018
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 18. 10. 2018
Yankee Candle Gift Set
vosk do aromalampy 8 x 22 g | 462

O značce Yankee Candle

Yankee Candle vznikla v roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své matce k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Sousedka rodiny vyjádřila o jeho svíčky zájem. Mike tak začal produkovat ve větším množství a značka postupně expandovala.

Záměrem značky Yankee Candle je dodávat na trh produkty, které odrážejí vášeň pro krásné vůně a dokážou v lidech vyvolat silné emoce. Yankee Candle patří k absolutní špičce, jen v USA má přes 18 000 obchodů. Yankee Candle nabízí širokou škálu produktů, včetně svíček s různými vůněmi a velikostmi, aromalampy nebo vůně do auta.

Svíčky Yankee Candle obsahují nejvyšší možné množství aromatických olejů. Díky nim ve svém interiéru navodíte příjemnou atmosféru. Jaká přesně bude, zda slavnostní, erotická či třeba relaxační, už záleží jen a jen na vás. Značka Yankee Candle jistě zaujme všechny, kteří chtějí mít provoněnou domácnost, potrpí si na vysokou kvalitu a autentičnost nebo shánějí pěkný a současně praktický bytový doplněk.