Přejít na hlavní obsah
Yankee Candle Cinnamon Stick vonná svíčka
Yankee Candle Cinnamon Stick vonná svíčka
Hlava
skořice
Srdce
hřebíček, kardamom
Základ
bobkový list, cedrové dřevo
Druh bytové vůněkořenitá
Druh knotubavlněný
Počet knotů1
Druh voskujiný
Materiálsklo

Popis:
Vykouzlete si doma tajuplnou vánoční atmosféru, díky neobyčejně hřejivé vůni, kterou vám přináší vonná svíčka Yankee Candle Cinnamon Stick! Jedinečná kombinace kvalitní skořice a hřebíčku dokáže perfektně doplnit chvilky domácí večerní pohody a skvěle se hodí i pro různé slavnostnější rodinné příležitosti. Vonná svíčka Yankee Candle Cinnamon Stick se ukrývá v elegantní sklenici s víčkem. Svíčka je vyrobená z těch nejkvalitnějších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Parafín je rovnoměrně provoněný a knot je ručně narovnán.

Jak používat:
Knot svíčky udržujte stále v délce 3-5 mm. V případě, že se během hoření svíčky objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek a zastřihněte knot. Odstraňte z knotu veškeré spálené zbytky a znovu svíčku zapalte. Pokud už zbývá jen 1,5 cm vysoká vrstva vosku, doporučujeme svíčku již nepoužívat. Takto zamezíte možnému poškození povrchu pod svíčkou. Vonnou svíčku lze nejrovnoměrněji vypálit tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Zároveň se takto bude vůně uvolňovat nejintenzivněji. Svíčku nikdy nepalte v průvanu nebo na nerovné ploše. Nedoporučuje se nechávat svíčku zapálenou déle než 4 hodiny v kuse. Ideální je nechat ji posléze 2 hodiny vychladnout. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru a v dosahu dětí či zvířat.

Důležité upozornění
Produkt pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Pokud je délka knotu větší jak 5 mm, zastřihněte jej. Ujistěte se, že svíčka/vosk je v dostatečné vzdálenosti od všech hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla (TV, radiátory). S hořící svíčkou/voskem nepohybujte. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.

Yankee CandleCinnamon Stick vonná svíčka

3×
699
Výhodněji o 17%
411 g
575

Skladem | 139,90 / 100 g, vč. DPH | Kód: YAC0698
1
Večerní doručení Brno
pondělí 22. 4. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 21. 4. 2024