White Pearl 7600+ SoftClean zubní kartáčky soft

2×
White Pearl 7600+ SoftClean zubní kartáčky soft 3 ks
White Pearl 7600+ SoftClean zubní kartáčky soft 3 ks
3 ks

Kód: WHP01639 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte minimálně tři kosmetické produkty a získáte na ně slevu 10 %. Sleva se vám automaticky odečte v košíku. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu White Pearl 7600+ SoftClean

Rádi byste bez obav ukazovali svůj úsměv celému světu? K zářivým, bělostným a zdravým zubům vám hravě pomohou zubní kartáčky White Pearl SoftClean 7600+. Každý kartáček má jemné štětiny, dobře se drží a snadno se s ním manipuluje. Čištění zubů nebylo nikdy příjemnější!

Vlastnosti:

  • sada 3 zubních kartáčků
  • pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu
  • efektivně odstraňuje zubní plak
  • leští povrch zubů
  • dobře se drží a snadno se s ním manipuluje

Jak používat:
Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete a důkladně vyčistěte zuby a celou ústní dutinu. Poté vypláchněte ústa vodou.

O značce White Pearl

Značka White Pearl přináší revoluční výrobky určené k bělení zubů a zubní péči. Bělicí gel a pero této značky dokáží ze zubů odstranit i skvrny vzniklé kouřením nebo konzumací kávy či červeného vína, jsou ale zároveň šetrné k zubní sklovině.

Oproti konkurenci neobsahují bělicí přípravky White Pearl peroxid, který může způsobit podráždění a citlivost zubů. Namísto peroxidu obsahují výrobky enzymy, které jsou k zubům i celé ústní dutině šetrnější.

Zubní pasty White Pearl obsahují vysoký podíl fluoridů, které posilují chrup i zubní sklovinu a chrání tak zuby před kazem. Složení výrobků White Pearl je silně dezinfekční a protizánětlivé, čímž pomáhá předcházet paradontóze. Užijte si i vy dlouhodobě zářivý a okouzlující úsměv!

Recenze White Pearl 7600+ SoftClean2