Wella Professionals Blondor

zesvětlující pudr

3×
Wella Professionals Blondor zesvětlující pudr
Wella Professionals Blondor zesvětlující pudr
Wella Professionals Blondor zesvětlující pudr
400 g
427

Kód: WLL0231 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra pondělí 17. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra pondělí 17. 12. 2018
Wella Professionals Blondor
400 g | 427

Popis kosmetiky Wella Professionals Blondor

Popis:
Zesvětlující pudr Wella Blondor Multi Blonde s technologií Tri-Lightening s molekulami proti žloutnutí zajistí perfektní odstíny blond vlasů. Pudr zesvětluje až o 7 odstínů a dosáhnete s ním flexibilních výsledků díky víceúčelovému použití a možnosti různých poměrů míchání.

Účinky:

  • zesvětluje až o 7 odstínů
  • zabraňuje žloutnutí barvy

Složení:

  • technologie Tri-Lightening – obsahuje molekuly proti žloutnutí

Jak aplikovat:
Míchá se s Wella Welloxon nebo Wella Color Touch.

Doporučené míchání:
Míchejte v poměru 1:1,5 až 1:2. Při kontaktu s pokožkou hlavy (aplikace celková nebo ke kořínkům) použijte maximálně 6% aktivátor.

Aplikace a vývojový čas:
Na neumyté vlasy rovnoměrně naneste zesvětlovací směs. Vývojový čas závisí na stavu vlasů. Kontrolujte každých 5–10 minut. Maximální celková doba působení činí 50 minut.
Při první aplikaci směs aplikujte nejprve od poloviny vlasů ke konečkům, až ve 2. kroku ke kořínkům.

Po ošetření:
Zesvětlovací směs důkladně umyjte šamponem a opláchněte vlažnou vodou. Pro lesk a péči aplikujte po opláchnutí Blondor Blonde Seal&Care.

UPOZORNĚNÍ:
Jedná se o profesionální barvy na vlasy, které jsou určeny pro použití v kadeřnických salonech. Aplikaci, která je prováděna doma, by měla vždy předcházet konzultace s kadeřníkem o vhodném odstínu barvy a síle aktivační emulze. Výsledná barva vždy závisí na typu a stavu vlasů.

O značce Wella Professionals

Německá značka Wella Professionals, která patří do portfolia kosmetického gigantu Coty, dodává na trh prvotřídní přípravky péče o vlasy a pokožku hlavy. Její historie se začala psát v roce 1880, kdy mladý stylista Franz Ströher založil společnost zaměřenou na výrobu tylu.

V současné době se produkty Wella Professionals prodávají ve více než 150 zemích a mohou se chlubit mnoha prestižními oceněními. Wella na jejich vývoji spolupracuje s předními světovými kadeřníky a má na kontě velký počet patentů.

Kosmetika Wella Professionals je efektivní, bezpečná a plná vzácných a luxusních ingrediencí – setkat se můžete s extraktem ze šampaňského, diamantovým prachem nebo výtažky z hedvábí. Na její téměř zázračné účinky nedají dopustit ani celebrity jako Demi Lovato či Katie Holmes.