Weleda Pregnancy and Lactation olej na masáž hráze

1×
Weleda Pregnancy and Lactation olej na masáž hráze
Weleda Pregnancy and Lactation olej na masáž hráze
50 ml
271

542 / 100 ml, vč. DPH
Kód: WEL1262 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Weleda Pregnancy and Lactation
Vlastnosti

Popis:
Olej na masáž hráze Weleda příznivě působí na harmonický porod. Přípravek se skládá z mandlového oleje a oleje z pšeničných klíčků. Tato kompozice olejů obsahuje velké množství vitaminu E, který uvolňuje tkáň hráze a zvyšuje její elasticitu. Masáže tkáně navíc zlepší její prokrvení a tím zvýší její poddajnost. Díky pravidelné masáži olejem Weleda se zvyšuje šance na porod bez nástřihu.

Účinky:

  • uvolňuje tkáň hráze
  • zvyšuje elasticitu
  • zlepšuje prokrvení

Složení:

  • mandlový olej – uvolňující účinky
  • olej z pšeničných klíčků – podporuje elasticitu

Typ pokožky:
Vhodné pro citlivou pokožku.

Jak aplikovat:
Masáž hráze provádějte od 34. týdne těhotenství denně po dobu 5-10 min. Upozornění: při sklonu k předčasným stahům masáže neprovádějte!

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ pokožky
citlivá
Typ oleje
směsi olejů

O značce Weleda

Značka Weleda představuje skutečné souznění člověka s přírodou. Široký sortiment certifikované přírodní kosmetiky pomáhá zlepšovat, obnovovat a také udržovat lidské zdraví. Přispívá k dosažení fyzické pohody a podporuje osobní rozvoj. Weleda vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin.

Postupně se vypracovala v celosvětově úspěšnou firmu zabývající se zdravím a krásou, která má v současnosti zastoupení ve více než 50 zemích. Všechny produkty Weleda jsou vyráběny výhradně z přírodních složek bez použití umělých konzervantů. Suroviny jsou navíc v naprosté většině případů získávány ze zdrojů ekologického zemědělství.

Šampony Weleda, cílená péče o pleť nebo přípravky Weleda pro miminka jsou tak nejen vysoce účinné a šetrné, ale představují také cestu k harmonickému životnímu stylu. Protože kosmetika Weleda znamená skutečnou lásku a respekt k přírodě.

Recenze Weleda Pregnancy and Lactation1